Greitas kreditas darbo vietai sukurti

greitas kreditasNorintieji sukurti sau darbo vietą, pradedant paprasta darbo vieta dirbant su verslo liudijimu, baigiant įmonės sukūrimu, visada turi turėti tam žinių ir pradinių investicijų. Jaunimui šiuo metu Darbo Birža siūlo subsidijas darbo vietai įsteigti, tačiau taip pat visuomet galima ir kita alternatyva – tai kreditas, kurį ir panaudotumėte tokiems tikslams. Pažvelkime plačiau ir paanalizuokime, kuo kreditas gali būti naudingas norint sukurti sau darbo vietą.

Kodėl geriau nei subsidija iš Darbo Biržos?

Sakoma, duok žmogui meškerę, o ne žuvį, ir jis galės normaliai gyventi. Tai tikra tiesa. Atrodo, kažką panašaus bando pasiūlyti ir Darbo birža jaunimui, deja, ta meškerė ne paprasta, o dar laikoma ir kažkieno kito rankos… Išnagrinėję pasiūlymą, jauni žmonės dažnai svarsto, ar verta naudotis tokia valstybės parama, ar geriau jau koks Paskolų klubas paremtų jų veiklą ir gavus paskolą ją būtų galima panaudoti investicijoms. Štai keletas paaiškinimų, į kuriuos verta atkreipti dėmesį:

  • Sukurti verslą ar darbo vietą sau – svarbus žingsnis. Jūs norite, kad Jums pavyktų, dėl to Jums reikalinga laisvė, kad galėtumėte kurti jums sėkmingiausią strategiją. Tačiau tą padaryti galėsite ne visada, o tik tada, kai viskas priklausys nuo jūsų. Jeigu bus imamas vartojimo kreditas, tai turima skola ir bus jūsų vienintelis įsipareigojimas. O prie paties darbo ir jo modelio niekas nelįs ir nesikiš. Kitaip yra su Darbo Biržos subsidija. Ją gavę privalėsite vykdyti labai daug reikalavimų, kurie jūsų veiklai galbūt trukdys. Negalėsite keisti darbo srities, krypties, veiklos, parduoti ar keisti įrangos į tą, kurios gal eigoje paaiškės kad reikia labiau, negalėsite apskritai sustabdyti darbo net 3 metus. Tad, be jokios abejonės, norintiems laisvės ir savarankiško verslo, geriau yra kreditas internetu, kurį grąžinus viskas atitenka jums, o darbą vykdote taip, kaip norite.
  • Nepalankus mokesčių mokėjimo modelis. Jūsų asmeniškai pasiskolinti pinigai gali padėti sukurti kokį tik norite verslą, o gal leisti jums dirbti pagal verslo liudijimą. O su DB subsidija turėsite būtinai sukurti įmonę, taigi, visada mokėsite ir didžiulius mokesčius, kurie, vieša paslaptis, mūsų šalyje pagrinde ir stabdo daugumos smulkiųjų verslininkų veiklą.
  • Negalite sustabdyti veiklos, net jeigu ji sezoninė. Kai kurie darbai, kuriais norėsite užsiimti, galbūt bus sezoniniai. Gal kurorte vasarai atidarysite kavinę. Gal dirbsite stogdengiu (irgi tik vasarą), o gal žiemą kasite sniegą. Tačiau su DB subsidija turėtumėte veiklą vykdyti kiekvieną mėnesį ir uždirbti. Tokiu atveju, paskolos iš interneto tikrai daug labiau apsimoka, nes panašių ribojimų nėra.
  • Negalite eiti motinystės atostogų. Šis punktas galėtų būti apsvarstomas ir tam tikrų institucijų, nes įdomu tai, kad jauniems žmonėms iki 29 metų suteikiama subsidija, o jokios motinystės atostogos, kad ir pratęsiant veiklos terminą, nenumatytos.
  • Labai daug popierių, prieš viską pradedant. Kitaip nei tada, kai prašomas greitas kreditas ir gaunamas vos per 15 minučių.
  • Prieš viską pradedant, turite tapti bedarbiu. Tai nėra labai palankios sąlygos, daugybei žmonių geriau verslą pradėti ne prieš tai nutraukus viską, ką daro, o tarsi tęsiant ir auginant pradėtą veiklą iki kažko didesnio. Tą padaryti galima tik su greituoju kreditu, o ne su subsidija, kuri iš pradžių privers viską sunaikinti.
  • Amžiaus apribojimai. Greitieji kreditai irgi turi amžiaus ribas, bet ne tokias griežtas: nuo 18 m. iki 65 m. Kai subsidija teikiama tik nuo 18 iki 29 m.

Sužinokite daugiau apie kreditus internetu – https://www.paskoluklubas.lt/greitas-kreditas

 

Parašykite komentarą