Unikalu ir paprasta. Anglų kalbos mokymasis toks gali būti!

anglų kalbos kursaiDabar įdomūs laikai. Ne tie „laikai“, kuriuos dalijate savo draugams socialiniame tinkle. O tie, kurie matuojami metais. Viena įdomumo priežastis ir yra socialinių tinklų fenomenas. Bet mes ne apie tai.

Vis daugiau žmonių supranta, kad unikalūs paprastumu dalykai yra geriau nei kažin kokie komplikuotumo pavyzdžiai. Tai reiškia, kad unikalūs paprastumu anglų kalbos kursai… egzistuoja!

Ką reiškia unikalu ir ką reiškia paprasta?

Unikalu ir paprasta – tarsi dvi priešingybės. Kaip Džekilas ir Haidas, kaip automobilis ir motociklas, kaip lietus ir sausra…

Unikalu – neįprasta. Paprasta – nesudėtinga. Šnekant apie užsienio kalbos kursus unikalumas ir neįprastumas – toks derinys, kurį galima apibūdinti kaip tobulą. Nes NEunikalūs kursai – veikiausiai tokie, kurie orientuoti į nuolatinį „kalimą“, į nuobodžią gramatiką, į dar didesnius gramatikos tuntus… Ką gi, kai kurie žmonės susitaiko, kad išmokti – neva tas pats kaip užsidirbti po dešimt tūkstančių eurų kas mėnesį. Nesudėtingi dalykai sugretinami su tuo, kas sudėtinga. Be reikalo.

Net jei metų metus mokykloje „kalėte“ gramatinius dalykus, jei „kalėte“ ir šimtus užsienietiškų žodžių ir vis dar nekalbate laisvai angliškai, vadinasi, reikia kitokio metodo. Kokio? Atsakymas – unikalūs paprastumu anglų kalbos kursai. Skamba kaip burtažodis, tačiau viskas gerokai… paprasčiau! Kaip koks „iPhone‘as“ – minimalistinio dizaino telefonas, kuriam nereikia įmantrių korpuso detalių, kad užkariautų rinką. Arba kaip minimalistinis interjeras, kuris gerokai funkcionalesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Žinote, kas svaru? Ogi tai, kad unikalūs ir paprasti kursai – įkvėpimas. Arba atsikvėpimas po nuobodžių ir ne itin turiningų pamokų. Bet nereikia būti skeptiku, kad paprieštarautum. Vien įkvėpimas – dar ne viskas. Kad pavyktų išmokti, ne mažesnė reikšmė turi būti skiriama disciplinai. Tačiau, priešingai nei nuobodžiuose ir sudėtinguose kursuose, unikalūs ir paprasti nesukelia atmestinos reakcijos – taigi, ir discipliną išlaikyti lengviau.

Unikalu ir paprasta – anglų kalbos mokymasis (ir, svarbiausia, išmokimas) gali toks būti! Tikrai! Belieka pradėti mokytis, o paskui visi keliai atviri – ir kelionės, ir patrauklios darbo vietos. Juk visur užsienio kalbos mokėjimas suprantamas kaip privalumas. Ir ne bet koks, o iš tiesų vertingas, labai dažnai praverčiantis.

Yra nemažai užsienio kalbų kursų. Juos galite rasti Lietuvos įmonių kataloguose – čia nestinga aktualios informacijos apie reikiamus paslaugų teikėjus, kursų organizatorius.

 

 

Parašykite komentarą