Dalyvaukite IQ Live TV interaktyvioje viktorinoje

kompiuterisDalyvaukite interaktyviuose „proto mūšiuose“ transliuojamuose gyvai internetu ir pasitikrinkite savo proto galimybes, palyginkite savo IQ su draugais. Viskas vienoje vietoje – interaktyviojoje IQ Live TV.

Viskas labai paprasta: prisijungiate, dalyvaujate interaktyviame „proto mūšyje“, kuris yra transliuojamas gyvai internetu, pateikiate atsakymus į užduotis ir gaunate išsamią teisingų/neteisingų atsakymų statistiką. Ją nesunkiai galima palyginti su jūsų draugų ar net paversti tradicine IQ matavimo išraiška. Tai Jūsų intelekto ir žinių patikrinimas ir įrodymas, kad žingeidumui negali būti jokių ribų. „Proto mūšiai“ yra transliuojami internetu, visiems dalyviams suteikiama interaktyvaus dalyvavimo galimybė. Galima pasirinkti iš daugiau nei 20 skirtingų temų „proto mūšių“.

Kodėl verta savo brangų laiką aukoti IQ Live TV?

Privalumai tiesiog akivaizdūs:

 • Puikus būdas praleisti laisvalaikį intelektualiai ir naudingai pavieniui ir draugų kompanijoje;
 • Sužinosite naujų faktų iš įvairių sričių, pasitikrinsite seniau įgytas žinias;
 • Galima mokytis interaktyviai ir nenuobodžiai;
 • Keliamas IQ;
 • Būdas bendrauti su protingais žmonėmis, susipažinti su bendraminčiais;
 • Tai puiki pramoga prie kompiuterio, pakankamai azartiška, kad iš dalies pakeistų betikslį naršymą socialiniuose tinkluose ar kompiuterinius žaidimus.

Dalyvaudami interaktyviuose „proto mūšiuose“ visada galite palyginti savo rezultatus su savo pakviestų draugų rezultatais ir išsiaiškinti, kuris iš jūsų rato yra protingiausiais ir aukščiausio IQ. Tai objektyvus įvertinimas.

Patarimas: Norite savo vakarėlį praleisti turiningai ir linksmai? Įsijunkite IQ Live TV per televizorių ir dalyvaukite visi kartu. Bus labai linksma ir pasijausite kaip komanda lyg tikrame „proto mūšyje“.

5 dažniausiai užduodamų klausimų apie IQ Live TV

 1. Kada vyksta transliacijos?
 2. IQ Live TV transliacijos vyksta kiekvieną diena nuo 17:00 iki 22:00. Artimiausiu metu ketiname ilginti transliacijas.
 3. Ar transliacijos yra moderuojamos?
 4. Taip, šiuo metu prie transliacijų dirba net 9 žmonės, kurie prižiūri, kad visi dalyviai laikytųsi tvarkos, nesikeiktų, neįžeidinėtų vieni kitų, nešiukšlintų ir nepublikuotų reklaminių nuorodų ir t.t.
 5. Ar yra amžiaus apribojimai dalyviams?
 6. Ne, amžiaus apribojimų dalyviams nėra. „Proto mūšiuose“ naudojama informacija, grafinė medžiaga, kuri yra tinkama bet kokio amžiaus žiūrovams.
 7. Ar galima prisijungti su socialinių tinklų paskyromis?
 8. Taip, šiuo metu yra galimybė prisijungti su Facebook, Google + ir Twitter paskyromis arba užregistruoti unikalų vartotoją.
 9. Kaip galima pasitikrinti savo IQ?
 10. Statistikos skyrelyje galima analizuoti savo atsakymų statistiką ir pamatyti, kokią vietą užimate bendrame sąraše arba tarp draugų. Ten rasite ir IQ balų atitikmenį.

[dar klausimų galima pridėti pamačius veikiantį produktą]

 

 

 

 

Parašykite komentarą