Moteriškos piniginės ir su jomis susiję prietarai

moteriskos pinigines

Turbūt visame pasaulyje yra taip, kad moterys labiau tiki prietarais nei vyrai. Todėl pasitaiko atvejų, kai moterys įvairiais įsitikinimais ir taisyklėmis vadovaujasi netgi apsipirkdamos. O ypač, jeigu renkasi piniginę. Ir ne šiaip sau, pasirodo, egzistuoja daugybė įvairių prietarų ir patarimų, kaip pasielgti, kad moteriškos piniginės įsigijimas būtų sėkmingas, o naujas daiktas neštų sėkmę ir trauktų pinigus.

Nauja ir graži

Manoma, kad tai yra pagrindinis reikalavimas piniginei, jeigu norime, kad joje niekada netrūktų pinigų. Sakoma, kad pinigų energija mėgsta būti ten, kur yra tvarkinga ir švaru. Todėl nusidėvėjusios piniginės nepritraukia pinigų. Jose pinigai ilgai neužsilaiko. Tai reiškia, kad norint, jog piniginė būtų ne tik graži, bet ir pilna, reikia reguliariai ją atnaujinti. Pamačius, jog piniginė praranda savo prekinę išvaizdą, reikėtų ilgai nelaukti ir pasidairyti naujos pinigų pritraukėjos galanterijos salone.

Be to, dažnai sakoma, kad pinigai traukia pinigus. Yra manančių, kad ir piniginei taikomas šis reikalavimas. Tai reiškia, kad perkant piniginę, nereikėtų taupyti. Pigi ir nekokybiška pinigine jeigu ir pritrauks vieną kitą pinigą, tai labai nedidelį. Tačiau jeigu įsigysite kokybišką ir brangiai kainuojančią piniginę, gali būti, kad joje ir pinigų banknotai kaupsis didesni ir sumos labiau džiugins.

Tinkamos spalvos

Norint pritraukti pinigų, reikėtų ieškoti tokios moteriškos piniginės, kuri ne tik savo išvaizda, bet ir spalva yra atima pinigų energijai. Manoma, kad pinigus traukia žemės stichija ir jai priklausančios spalvos. Todėl norint prisivilioti pinigus, patariama rinktis žemės stichijos spalvas, tokias kaip juoda, ruda, smėlio spalva. Nors įprasta manyti, kad pinigus pritraukia raudona spalva. Gali būti, jog tai kilę iš to paties prietaro, jog pinigai mėgsta prabanga. Visgi, raudona spalva dažnai asocijuojasi su turtais. Tačiau svarbu vengti vandens stichijos spalvų, tokių kaip žydra, violetinė ir mėlyna. Nes manoma, kad vandens energija gali tiesiog išplauti pinigus iš piniginės ir ten jie niekada neužsibus.

Tvarkinga ir talismanai

Norint, kad piniginė priviliotų pinigus, patariama laikytis tam tikros tvarkos piniginėje. Sakoma, kad pinigai labai mėgsta tvarką ir taisykles. Jie mėgsta būti gerbiami, todėl moteriškos piniginės viduje visuomet turėtų būti tvarkinga. Banknotus reikėtų dėlioti pagal jų dydį ir nesinešioti suplyšusių, purvinų ar suglamžytų pinigų. Taip pat patariama pinigus ir korteles, pažymėjimus ir kitus daiktus laikyti atskirai. sakoma, kad pinigai mėgsta erdvę. Be to, kai kurie žmonės piniginėje skiria vietos talismanams. Pavyzdžiui, trims kiniškos monetoms, surištoms raudonu siūlu arba mažai metalinei varlei. Manoma, kad tai gali privilioti pinigų.

1 komentaras apie “Moteriškos piniginės ir su jomis susiję prietarai”

Parašykite komentarą