Motociklų prekyba: kaip įsigyti motociklą?

motociklai

Atėjus pavasariui, parkuose akivaizdžiai padaugėja gero oro pasiilgusiųjų, o gatvėse – motociklų! Nereikia daug domėtis šia sritimi: ir taip akivaizdu, jog motociklai vienas nuo kito gerokai skiriasi. Kai kurie – akivaizdžiai nauji, atrodo, neseniai išriedėję iš prekybos vietos. Tuo tarpu kiti – antikvariniai ar net, nieko neiįžeidžiant, „kledarai“, tačiau savininkui itin brangūs. Motociklų prekyba – sritis, apie kurią informaciją gali būti naudinga ne tik turintiems šią transporto priemonę, ketinantiems ją įsigyti, o gal tiesiog – smalsuoliams, kuriems aktualios įvairios temos.

Bene paprasčiausias būdas įsigyti motociklą – kreiptis į konkretaus motociklo gamintojo atstovybę, galinčią pasiūlyti svajonių variantą – pradedant pageidaujama spalva ir baigiant reikiama įranga. Bene didžiausias šios alternatyvos privalumas – garantija įsigytai transporto priemonei, kuri, kaip žinia, būna naudojama „iš širdies“. Kad ir koks idealus atrodytų šis variantas, deja, žvelgiant į aukštas kainas, naujų motociklų prekyba – sritis, finansiškai prieinama tik retam motofanui.

Nemenkos dalies baikerių dėmesį traukia dėvėtų motociklų prekyba. Tiesa, šis variantas reikalauja itin didelio atidumo, kadangi dėvėtų motociklų rinkoje įprastai parduodamos transporto priemonės, patekusios į avarijas ar turinčios kitų defektų. Renkantis šį variantą, derėtų atsižvelgti ne tik į galutinę kainą po motociklo „pastatymo ant ratų“, bet ir, prieš įsigyjant jį, gerai įvertinti pastarojo techninę būklę. Turbūt nereikia sakyti, kokių liūdnų pasekmių gali turėti kelionė techniškai netvarkingu motociklu.

Dar viena alternatyva – motociklo įsigijimas užsienio aukcionuose. Dažniausiai šią paslaugą teikia tarpininkai, gyvenantys toje šalyje, už jus dalyvaujantys aukcione, o, radę tinkamą transporto priemonę, pasirūpinantys ir jos pargabenimu naujajam savininkui. Aišku, motociklą galima įsigyti ir savarankiškai, atidžiai sekant specializuotus užsienio šalių skelbimo portalus. Šis variantas pareikalauja iš ieškančiojo ne tik nemažai laiko, kantrybės, bet ir techninių žinių apie šią transporto priemonę. Tiesa, reikia nepamiršti ir fakto, jog galutinę motociklo kainą sudaro ne tik kaina, mokama pardavėjui, bet ir transporto išlaidos, muitas, paruošimas techninei transporto priemonės apžiūrai.

Motociklų prekyba, kurios variantų yra net keli, leidžia kiekvienam motofanui rasti sau priimtiniausią sprendimą.

Parašykite komentarą