Kada įmanomas automobilių stiklų remontas?

Šiomis dienomis nemaža vairuotojų jau žino, jog įskilusį stiklą dar galima sutvarkyti ir jo nereikės keisti nauju. Kas reikštų žymiai didesnes išlaidas. Kadangi kartais kokybiški automobilių stiklai gali atsieiti ir ne vieną šimtą eurų. Tačiau ar visuomet toks variantas bus įmanoma išeitis ir kada sutaupyti jau nepavyks. Dažniausiai tvarkomos įdaužos bei įskilimai, kurie yra pakankamai nedideli ir siekia vos kelis centimetrus. Kitu atveju jų pašalinti jau nepavyks. Taip pat remontas neįmanomas ir tuomet, kai pažeista vieta yra pernelyg arti stiklo krašto. Taigi, ji turėtų būti nutolusi bent keletą centimetrų.

Kodėl negalima delsti?

Gana dažnai vairuotojai atsiradusių įdaužų paprasčiausiai nepastebi arba jas ignoruoja. Juk menkas įskilimas tikrai neatrodo didelė problema. Tačiau labai greitai dėl jo gali suskilti net ir labai kokybiški automobilių stiklai. Kadangi nuolat važiuojant jiems persiduoda vibracijos nuo kelio nelygumų. Kas veikia pažeistą vietą bei praktiškai visuomet ji pradeda skilti, o atsiradęs įskilimas didėti. Ir tokiu atveju jau bus neįmanomas automobilių stiklų remontas. Todėl reikėtų nedelsti nė akimirkos ir kaip įmanoma greičiau susisiekti su šioje srityje dirbančiais specialistai bei sutarti dėl tvarkymo darbų. Taip pat patartina toje vietoje užklijuoti izoliaciją, kuri kažkiek apsaugos įdaužą nuo aplinkos poveikio. Bet tai tikrai nebus ilgalaikę išeitis ar patikima apsauga.

Ar kokybiški automobilių stiklai atsparesni pažeidimams?

Standartiniuose automobiliuose nėra tokių stiklų, kurie būtų visiškai atsparūs pažeidimams. Kadangi net ir nedidelis akmenukas didžiuliu greičiu atsitrenkęs į langą gali jį labai nesunkiai pažeisti. O tuomet vienintelė išeitis bus automobilių stiklų remontas. Ir tik tuo atveju, jeigu neatsirado pernelyg didelio įskilimo. Aišku, kartais manoma, jog gamykloje įstatyti stiklai bus patikimesni ar kokybiškesni, tačiau tai tikrai neturės tokio didelio skirtumo. Aišku, jeigu prireikia juos keisti ir rinktis iš skirtingų variantų, tikrai nevertėtų žvalgytis į pačias pigiausias alternatyvas. Kadangi jos gali būti ne tokios patvarios. Todėl galima sakyti, jog įdaužos yra sėkmės arba nesėkmės dalykas.

Parašykite komentarą