Automobilių vertinimas naudingas ne tik po avarijos

Automobilių vertinimas yra dažnai užsakoma paslauga. Tačiau labai svarbu tinkamai pasirinkti specialistą, kuris išmano savo darbą ir gali vertinimą atlikti ne tik greitai, bet ir profesionaliai. Ar žinojote, kad šiandien verta nepriklausomą specialistą išsikviesti įvairiais atvejais: po avarijos, parduodant ar net perkant automobilį?

Automobilių vertinimas po avarijos

Vienas dažniausi7 atvejų, kai užsakomas nepriklausomas automobilių vertinimas, yra atvejai, kai vairuotoja patenka į eismo įvykį. Tuomet kviečiami žalos ekspertai iš draudimo kompanijos, kurie įvertinti, kokią žalą patyrė automobilis ir kokia draudimo išmoka priklauso. Pasitaiko atvejų, kai tokie vertinimai neatitinka vairuotojų lūkesčių, Tuomet jie turi teisę kreiptis į nepriklausomą vertintoją, kuris specializuojasi tokiuose vertinimuose ir gali atlikti pateikti profesionalią ataskaitą.

Šis atvykęs pats 5vertina automobilį. Dažniausia yra užfiksuojami pažeidimai, surašoma ataskaita, apskaičiuojama automobilio nusidėvėjimas ir galiausiai parengiama ataskaita, kurioje nurodoma, kokia yra patirta žala. Tokia ataskaita taip pat gali būti teikiama draudimui su prašymu išmokėti skirtą išmoką. Tokiu atveju svarbu rinktis patikimą ir legaliai dirbantį vertintoją, kurio ataskaita būtų profesionali ir patikima.

Automobilių vertinimas prieš pardavimą

Taip pat naudinga automobilių vertinimą užsisakyti norint parduoti automobilį. Tai gali padėti sužinoti tikrąją dabartinę automobilio vertę. Jeigu norite parduoti automobilį už tokią kainą, kuri būtų geriausia Jums, kaip pardavėjui, verta užsisakyti nepriklausomą vertintoją, kuris apskaičiuotų ir pagrįstų parduodamo automobilio kainą.

Tokia paslauga kainuoja nebrangiai, tačiau yra labai naudinga pardavimo procese. Nepriklausomas vertinimas yra labai naudingas, nes derybose su pirkėju galėsite būti tvirtesni, derintis turėsite, kaip pagrįsti kainą ir nereikės nusileisti tik dėl to, kad pirkėjas to prašo.

Automobilių vertinimas perkant

Dažnai automobilių vertinimas atliekamas ir perkant automobilį. Tai gali būti tokia paslauga kaip vertės nustatymas prieš įsigyjant. Tai naudinga pirkėjui, nes galima ne tik sužinoti, ar tikrai prašoma automobilio vertė yra pagrįsta. Taip pat vertinimas atskleidžia automobilio būklę, padeda nustatyti jo nusidėvėjimą ir trūkumus.

Taip pat labai dažnai užsakomas ir automobilio vertinimas per norimo pirkti automobilio apžiūrą. Rinkoje yra nepriklausomų specialistų, kurie teikia tokias paslaugas, jog gali kartu su Jumis nuvykti į automobilio apžiūrą ir vietoje profesionaliai įvertinti automobilį. Tai pirkėjams leidžia apsisaugoti nuo nesąžiningų pardavėjų, kurie prašo per didelės kainos arba nori nuslėpti automobilio gedimus.

Parašykite komentarą