Geriausia dantų balinimo priemonė labai dėmėtiems dantims

dantys

 

Jei kola, kava ir vynas yra tie gėrimai, be kurių negalite gyventi, yra nemažai šansų, kad kas dieną jūsų dantys darosi vis geltonesni ir geltonesni, o gal atsiranda vis daugiau ir daugiau dėmių, kurios jau siekia ir gilesnius dantų emalio sluoksnius. Tokių gėrimų mėgėjams dažnai yra gana sunku surasti geriausias balinimo priemones. Gera žinia yra ta, kad dauguma geriausių balinimo priemonių ne tik pašalina apnašas ir dėmes nuo dantų paviršiaus, bet ir sėkmingai balina gilesniuose emalio sluoksniuose esančius “nešvarumus”. Kaip rasti tokias balinimo priemones?

Jei jūsų dantys yra stipriai apsinešę ir darosi spalvoti, geriausia būtų pirmoje vietoje pasikonsultuoti su savo dantistu. kuris tikrai galės pasiūlyti puikias balinimo priemones. Balinimo produktų pasaulyje yra daugybė, todėl profesionalo patarimai renkantis yra tikrai vertingi ir naudingi. Daugumą gerų balinimo produktų galima įsigyti internetu arba netoliese esančiose vaistinėse už pora šimtų litų. Tarp tokių produktų yra ir balinamosios dantų pastos, skalavimo skysčiai, tepaliukai su peroksidu ir balinimo juostelės.

Laimei, norėdami turėti baltą ir žvilgančią šypseną neprivalėsite visiškai atsisakyti savo mėgstamų kolo, kavos ir vyno gėrimų. Tiesiog reikia išsirinkti geriausią ir jums asmeniškai tinkantį balinimo produktą ir pradėti jį naudoti. Tikrai apsidžiaugsite pamatę baltus rezultatus ir nepasigailėsite susipažinę su specifine dantų balinimo produkcija.

Balti dantys aktyviame gyvenime

Jums dažnai pritūrksta laiko atlikti visus norimus darbus, bet dar norite, kad jūsų dantys būtų balti? Laimei dantis su apnašomis dabar per labai trumpą laiką galima paversti blizgančiais perlo spalvos dantimis. Šiais laikais labai daug žmonių gyvena beprotišku ritmu ir ne kiekvienas gali skirti po 30 minučių du kartus per dieną dantų balinimo procedūroms, arba dar ilgesniems pasisėdėjimas pas dantistą.

Laimei yra nuolatiniai dantų balinimo preparatai, kurių vartojimas užtrunka kelias minutes per dieną. Tokie produktai sugaišins aktyvius žmones vos kelias minutes, bet jų šypsena bus nuolatos puiki ir žvilganti. Taip pat vieną kartą nusibalinus dantis tokios priemonės palaiko bantų baltumą ir neleidžia jiems “apsinešti”. Crest 3D White balinimo juostelės Stain Shield reikalauja tik 5 minučių per dieną dėmesio. Tai tik 35 minutės per savaitę! Net pats užimčiausias verslininkas gali tiek sau leisti, o dantys tikrai bus baltesnis ir netgi apsaugoti nuo daugiau apnašų ir dėmių, kurios atsiranda išgėrus kavos, arbatos, vyno arba parūkius.

 

1 komentaras apie “Geriausia dantų balinimo priemonė labai dėmėtiems dantims”

Parašykite komentarą