Apie vestuvinių žiedų pasirinkimą

Pagal tradiciją vestuvinis žiedas yra pati pagrindinė vestuvių ceremonijos detalė. Šis paprotys, gyvuojantis nuo senovės romėnų laikų, laikui bėgant buvo perimtas ir pritaikytas, kol pasiekė tokią formą, kokią mes žinome šiandien. Žiedų forma buvo begalinės meilės, amžinybės ir atsparumo bet kokiems sunkumams simbolis. Medžiagų, raštų ir spalvų gausa vestuvinius žiedus iš paprastų papuošalų paverčia tikrais meno kūriniais, skirtais dviejų sutuoktinių meilei išsaugoti. Juk vestuvinių žiedų pasirinkimas yra asmeninis ir unikalus, todėl turi būti pritaikytas prie poros stiliaus ir asmenybės. Taigi, pasistengsime jums pasiūlyti keletą paprastų patarimų, kaip įsigyti vestuvinį žiedą:

  • Planuokite iš anksto! Neatidėliokite vestuvinių žiedų pasirinkimo. Organizuojant savo būsimas vestuves bus daugybė dalykų, kuriuos reikės sutvarkyti, o vestuvinių žiedų modelių įvairovė tokiomis akimirkomis gali būti pribloškianti. Geriau būtų pradėti likus bent trims mėnesiams iki vestuvių.
  • Būkite išrankūs! Paieškos apribojimas pagal savo stilių padės sutaupyti daugiau laiko. Vestuviniai žiedai nebūtinai turi būti vienodi, todėl galite rinktis skirtingų rūšių medžiagas.
  • Nustatykite savo biudžetą! Priklausomai nuo gamintojo ir parduotuvės, kainos gali labai skirtis. Prieš pirkdami pasiteiraukite, ar į nurodytą kainą įskaičiuota graviravimo paslauga, kiek ji kainuoja (jei neįskaičiuota) ir kiek laiko ji trunka.
  • Išsirinkite tinkamą stilių! Žiedas yra vienintelis aksesuaras, kurį nešiosite visą gyvenimą. Kažkas pernelyg įmantraus, masyvaus ar nepatogaus galiausiai taps blogu pasirinkimu. Stilius yra bene svarbiausias aspektas, į kurį turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi jums tinkamiausius vestuvinius žiedus.
  • Pagalvokite apie ateitį! Žiedas turėtų būti nesenstantis ir patvarus. Ekscentriškas modelis gali būti žavus šiandien, tačiau vėliau dėl tokio pasirinkimo galima gailėtis.

Taigi, jau žinome, kad vestuvinis žiedas yra svarbiausias papuošalas. Nuo vestuvių planavimo etapo vestuviniai žiedai užima aukštą vietą jums tenkančių darbų sąraše. Tačiau kai ateina laikas apsispręsti, puolame į paniką ir tik tada suvokiame, kokia atsakomybė mums tenka. Jūs tuokiatės, nes norite būti su savo partneriu, kol mirtis jus išskirs. Tai reiškia, kad vestuvinių žiedų pasirinkimui reikės šiek tiek laiko. Turite užtikrinti, kad vestuviniai žiedai bus tie, kuriuos nuo šiol norėsite mūvėti kiekvieną dieną. Kad galėtumėte priimti šiuos svarbius sprendimus, pasiūlysime keletą patarimų, kaip įsigyti vestuvinį žiedą.

Medžiagos

Vestuvinių žiedų medžiagų yra labai įvairių. Paprastai žmonės galvoja apie tradicinį geltonojo aukso vestuvinį žiedą, tačiau galite atsisakyti šios klišės pasirinkdami vieną iš daugelio rinkoje esančių variantų. Pavyzdžiui, yra baltasis auksas, platina arba titanas, kurių kainos yra priimtinos. Ir tai nėra vieninteliai galimi pasirinkimai.

Brangakmeniai

Papuošalai su brangakmeniais reiškia eleganciją ir išsiskiria iš klasikinių vestuvinių žiedų. Žiedą su akmeniu gali nešioti ir moterys, ir vyrai. Jei svarstote apie tokį žiedą, turėkite omenyje, kad nebūtinai turėtumėte rinktis klasikinį žiedą su deimantu. Net jei jie yra labiausiai paplitę, jie nėra vieninteliai. Rubinas, smaragdas ar opalas – tai keli brangakmeniai, kuriuos galite pasitelkti. Ir tai nėra vieninteliai brangakmeniai, iš kurių galima rinktis. Kokį vestuvinį žiedą nuspręsite įsigyti, priklausys tik nuo jūsų skonio.

Paieškos pradžia

Nusprendus, kokio brangakmenio ir medžiagos norite, laikas pradėti ieškoti savo svajonių vestuvinio žiedo. Internetinės juvelyrinių dirbinių parduotuvės tokiu atveju yra labai naudingas pasirinkimas, galintis pasiūlyti ypač didelį vestuvinių žiedų asortimentą.

Informacija: Vestuviniaiziedai.lt

Parašykite komentarą