Vienas iš pirmųjų žingsnių mirus artimajam sostinėje – šarvojimo salės Vilniuje paieška

Susidurti su mirtimi kiekvienas nenori, vengia ir stengiasi tokį faktą kuo labiau atitolinti. Šiais pandemijos laikais viskas dar labiau komplikuota ir neramu. Niekada nežinai, kur už kampo gali laukti giltinė. Mirti nenorime. Bet labai artimai susidūrus su mirties faktu, tenka pasidomėti, ką tektų daryti, jei visai netikėtai mirtų tas, kuris yra visada šalia (tuk, tuk, tuk į medinį paviršių).

Jau matyti filmai ar girdėta kitų patirtis visada pagelbėja su pirmuoju žingsniu, kai šalia guli mirusysis. Turite skambinkite 003 arba 112 ir informuokite apie žmogaus mirtį. Medicininis mirties liudijimas yra išduodamas poliklinikoje, ligoninėje ar slaugos ligoninėje. Jį išrašo mirusįjį gydęs gydytojas arba Valstybinė teismo medicinos tarnyba, atlikusi ekspertizę. Turint mirties liudijimą, liudijantį mirtį, galima kreiptis dėl vienkartinės laidojimo pašalpos. Teisė gauti laidojimo pašalpą atsiranda nuo asmens mirties dienos. Ši pašalpa išmokama mirusio asmens šeimos nariui arba kitam laidojančiam asmeniui, kuris rūpinasi mirusio asmens palaidojimu. Dėl nustatytų higienos normų velionio kūną paruošti šarvoti gali tik specialistai. Po mirties fakto užfiksavimo lauks pasirengimas laidotuvėms, pati laidojimo ceremonija ir galiausiai – gedulingi pietūs. Prieš pasirengimą laidotuvių ceremonijai bus reikalinga šarvojimo salės Vilniuje paieška.

Paskutinio atsisveikinimo erdvė yra vienas opiausių klausimų. Norėdami, kad atsisveikinimas būtų patogioje vietoje, už Jums priimtiną kainą, kuri atitiktų Jūsų keliamus reikalavimus, pasinaudokite šarvojimo salės Vilniuje paieška internete. Čia vienoje vietoje rasite reikiamą informaciją, galėsite palyginti paslaugų kainą, įrangą, atstumus iki reikiamų objektų, aplinką ir panašiai. Šiais laikais daugelis šarvojimo salių Vilniuje yra maksimaliai jaukios, kai kurios net itin modernios.

Visada žinokite, kad esate ne vieni. Jums tikrai pagelbės tiek artimieji, kolegos ar artimiausi kaimynai. Sunkią akimirką tikrai visi tampame vieningi ir problemos išsprendžiamos kompleksiškai. Nepulkite daryti visko iš karto. Velionio pagerbimas ir laidojimo ceremonija turi būti kupina rimties, tad bet koks nesusipratimas ar neapgalvotas žingsnis gali įnešti tikrą chaosą. To mažų mažiausiai visi norime. Šarvojimo salėje mirus artimajam praleisite nemažai laiko, tad būkite tikri, kad viskas bus išpildyta maksimaliai.

Parašykite komentarą