Profesionalai padeda steigiant įmonę – ką laimite jūs?

įmonių steigimasĮmonės steigimas – gan sunkus ir žinių reikalaujantis procesas. Jei šioje srityje neturite jokios patirties, siūlome kreiptis į profesionalus, kurie padeda steigiant įmonę ir apsaugo nuo įvairių klaidų, galinčių turėti rimtų pasekmių ateityje. Šios paslaugos leidžia taupyti jūsų laiką, todėl jūs galite susikoncentruoti ties kitais jūsų įmonės plėtrai ir sėkmei svarbiais aspektais, pvz., prekių katalogu ar paslaugų kokybe.

Ką siūlo įmonių steigimu besirūpinančios bendrovės?

Bendrovės, teikiančios įmonių steigimo paslaugas, rūpinasi dokumentų rengimu ir steigimo formalumų tvarkymu. Daugelis jų teikia ir lanksčias apskaitos paslaugas. Verta iš anksto nuspręsti, kokios formos bendrovę ketinate steigti – uždarąją akcinę bendrovę, akcinę bendrovę, individualią įmonę, asociaciją, užsienio kapitalo įmonę ar kt. Jei abejojate, pasikalbėkite su steigimo profesionalais, kurie paaiškins konkrečios įmonės privalumus ir trūkumus, patars, kurį variantą rinktis. Esant poreikiui, šios bendrovės teikia ir įmonių pertvarkymo paslaugas.

Steigimo profesionalai suteikia išsamias konsultacijas pasirenkant steigiamos įmonės pavadinimą, rengia reikalingus dokumentus, derina dokumentų projektus su notaru, jei reikia, kliento vardu užsako antspaudus ir spaudus. Esant poreikiui, šios bendrovės rengia dokumentus, susijusius su įmonės įstatinio kapitalo padidinimu ar sumažinimu, taip pat – dokumentus, susijusius su akcijų pardavimu ar pirkimu. Jei klientas pageidauja, bendrovės rengia įvairios apimties steigiamos įmonės dokumentų paketus. Visais atvejais jums nereikia rūpintis teisiniais steigimo ar įmonės pertvarkymo formalumais, kurie reikalauja daug laiko.

Jūsų patogumui steigimo profesionalai teikia ir apskaitos tvarkymo paslaugas

Siekiant suteikti klientui lanksčias ir patogias sąlygas, daugelis įmonių steigimo profesionalų siūlo ir apskaitos tvarkymą. Apskaitos paslaugų teikimas Kaune orientuotas tiek į mažesnes, tiek į didesnes įmones, kurios dėl vienos ar kitos priežasties nenori (ar negali sau leisti) samdyti atskiro buhalterio. Tinkamai valdoma įmonės buhalterija prisitaiko prie nuolatos atnaujinamų VMI nuostatų ir Lietuvos Respublikos įstatymų, todėl būsite tikri, kad išvengsite bet kokių rūpesčių, kurie gali sukelti finansinių bėdų. Be to, buhalterines paslaugas teikiančios įmonės reikalauja mažesnių išlaidų nei reikalautų atskiras buhalteris. Nors, siekdamos taupyti, daugelis bendrovių buhalterijos darbus patiki kitos kvalifikacijos vidiniam įmonės darbuotojui, deja, tokia praktika negali apsaugoti nuo sunkių buhalterijos klaidų.

Parašykite komentarą