Nepriklausomas elektros tiekėjas – pigesnė elektra?

elektra pigiau vartotojamsPigiau – saldus žodis, ar ne? Bet jis ne visais atvejais pozityvus. Prisiminkime liaudies išmintį: skūpus moka du kartus. Todėl elektra pigiau vartotojams ne visuomet atrodo patrauklus variantas. Ir tai tikriausiai gerai, kadangi laimi ne mažiausių kainų kovos, o vartotojų išrankumas.

Žinoma, pernelyg didelis išrankumas gal ir nėra pati geriausia savybė, tačiau idealistinės nuostatos irgi ne šimtu procentų padeda.

Nepriklausomi elektros tiekėjai – gera žinia vartotojams

Visgi maža kaina kartais vilioja. O jei prie mažos kainos dar ir aukšta kokybė gaunama… Tai bent derinys!

Ne šiais, ir ne praėjusiais metais, o kiek anksčiau į rinką žengę nepriklausomi elektros energijos tiekėjai – būtent tokia galimybė, kai optimali kaina sąveikauja su dėmesio verta kokybe. Tada ir visas komplektas vertas vartotojų liaupsių.

Kad nepriklausomi tiekėjai įdeda daug pastangų siekdami pritaikyti kuo palankesnes sąlygas, tampa aišku peržiūrėjus pasiūlymus. Štai skirtingi planai atskleidžia, jog kiekvienas vartotojas gali pasirinkti tinkamiausią variantą. Ne šiaip kokį „visai nieko“, o tinkamą visapusiškai.

Logiška teigti, kad nepriklausomas tiekėjas – pigesnė elektra. Bet jau minėjome, kad vartotojai išrankūs ir vien kainomis sunkiai ką suviliosi. Niekas vilioti ir nesiruošia, ypač kai kalbama apie rimtus rinkos dalyvius, kurie siekia ne paveikti, o suteikti kokybišką paslaugą.

Kai elektra pigiau vartotojams tiekiama sklandžiai, tada žodyne ir atsiranda kokybės sąvoka.

Kaina ir ją sudarančios dalys

Kainą sudaro trys dalys. Tai laisvoji rinka, kontroliuojama valstybės ir mokesčiai. O kas kainą lemia? Čia veiksnių itin daug. Kai kurie skamba labai sudėtingai, pavyzdžiui, anglies emisijų leidimų kainos, hidrologinė situacija). Tad išprusę vartotojai, gavę sąskaitą, supranta, jog joje surašyti ne šiaip kokie padriki skaičiukai.

XXI amžiaus sprendimai

Elektra pigiau vartotojams gali būti siūloma pritaikius vienokius ar kitokius išmanius sprendimus. Įsivaizduokite, koks ekonomiškas ir ekologiškas būdas yra elektroninės sąskaitos. Kai atsisakoma popierinių sąskaitų ir pranešimai vartotojams siunčiami į sistemą, tai neabejotinai reiškia įsibėgėjantį XXI amžių.

Tarp XXI amžiaus sprendimų – ne tik popierizmo mažinimas, bet ir kokybiškas elektros kelias (gamyba, paskirstymas…). Visiems vartotojams svarbu, kad elektros tiekimas nestrigtų, tad tiekėjai stengiasi tai užtikrinti.

 

Parašykite komentarą