Išskirtinio skonio Black Light alus

alus

Mes esame Ignas ir Šarūnė, Black Light Brewing Co. komanda, kuri ne tik verda unikalų alų, mes taip pat juo MĖGAUJAMĖS. Juo GYVENAME. SVAJOJAME apie dar įdomesnį, nenuobodų, pilną emocijų ir šviesos alų.

Gyvenime laikomės trijų išmintingų principų:

  1. Alus vartojamas tik SAIKINGAI. Besaikis maukimas ir po to sekantis bujojimas nesiskaito – tai gadina gerą alaus mėgėjo vardą.
  2. Alus geriamas tik iš stiklinio bokalo. Plastikiniai buteliai, skardinės, tamsaus stiklo buteliai yra tinkami tik alaus pervežimui iš prekybos vietos į jūsų namus. Pasisakome, kad tara būtų atiduodama į taromatus – jos namie laikyti neverta, o juo labiau ja šiukšlinti aplinką.
  3. Alus yra priedas prie bendravimo, o ne jo priežastis. Bendrauti su draugais galime ir be alkoholio, tačiau kiekviena alaus rūšis mūsų bendravimui suteikia papildomų spalvų ir emocijų.

Jei bent iš dalies pritariate mūsų principams, norime jus pakviesti prisijungti prie mūsų ir paragauti spalvingo visomis prasmėmis alaus.

Alaus šviesa

Yra daiktų, kurie tam tikromis aplinkybėmis patys tampa šviesos nešėjais. Pirmas toks daiktas, šaunantis į galvą yra gintaro gabaliukas. Žiūrint per jį, pasaulis tampa kitokiu. Tas pats yra ir su geru alumi. Šviesa, skrosdama tiršto alaus putą, burbuliuojančią masę ir gaudydama mikroskopines nuosėdas, perduoda mums vis kitokio pasaulio vaizdą. Prisipylę bokalą unikalaus ir aromatingo alaus, pakelkime prieš saulę ar kitą šviesos šaltinį ir pamatysime tai, ko niekada niekas plika akimi nematė. Ta stebuklinga patirtis. Atrodo, kad šviesa pasilieka alaus stiklinėje ir patenka į mūsų sielą su kiekvienu gurkštelėjimu… Tai ypatingas jausmas, kurį patiria kiekvienas alaus mėgėjas, paragavęs mūsų alaus.

Taip, jis verdamas su meile, todėl dalelė mūsų meilės pasauliui perduodama ir jums…

Taip, jis verdamas apsuptas džiugesio, humoro, nuoširdumo ir kitų teigiamų emocijų, kurių linkime ir jums, bei jūsų kompanijai…

Taip, jis virtas su begaliniu noru parodyti, kad pasaulis yra šviesus ir nepaprastas – jis ne juodai baltas. Gyvenimo džiaugsmas priklauso nuo spalvų daugumos, kurią matote savo gyvenimo kelionėje.

Kodėl Black Light?

Black Light yra mums gerai žinoma fluorescencinė šviesa, apšviečianti tik tam tikrus paviršius ir pasaulį parodanti kur kas ryškesnėmis šviesomis, išryškinanti tam tikras detales, kurios dienos šviesoje tiesiog ištirpsta spalvų vandenyne. Ji naudojama ne tik naktiniuose klubuose, tikrinti pinigų tikrumą, bet ir medicinoje, moksle, tyrinėjant pasaulį ir daiktus. „Juoda šviesa“ yra unikali terpė žaidimui su šviesomis ir spalvomis, kuo ir pasižymi mūsų verdami alūs.

Galime pradėti svaidytis moksliniais terminais, kad spalvos turi specifinį poveikį mūsų pojūčiams, tačiau tai geriau daryti draugų kompanijoje ragaujant mūsų šviežią ir aromatingą alų.

Akivaizdu tik viena – mūsų alus daro jūsų gyvenimą spalvingesniu, emociškesniu ir turiningesniu.

Bravoriai

Šviesa neturi vieno šaltinio. Taip ir mes neturime vieno nuolatinio bravoro. Taip pat suvokiame, kad skirtinga aplinka gimdo skirtingus skonius, o kartu su jais ir potyrius. Dėl šios priežasties alų verdame vis kituose bravoruose. Taip gimsta naujos, ypatingos alaus rūšys.

Ignas – bravorius.

Dar visai neseniai Ignas buvo tik vienas iš tūkstančių darbuotojų vienoje įmonėje, kas dieną vaikščiojančių į darbą, o vakare norinčių grįžti namo. Daugeliui tokia rutina priimtina, tačiau ne jam. Savo aistrą naujiems gyvenimo potyriams jis realizavo virdamas alų. Craft alus tapo jo vienu iš pagrindinių pomėgių, kuris peraugo įrimtą veiklą.

Šarūnė – piešėja.

Šarūnė kaip niekas kitas suvokia šviesų ir spalvų žaidimo taisykles. Jis dizainerė, sukūrusi akį traukiančias etiketes. Tai jos menas, jos stichija, jos dalelė, kuri perduodama tikriems alaus mėgėjams su kiekvienu buteliuku. Šarūnė prisideda prie alaus gamybos savo moteriška nuojauta ir pasaulio suvokimu. Subtilumas ir žaidimas šviesa – jos arkliukas.

Black Light alus į vartotojų rankas patenka tik su pasišventusios pagalbininkų komandos pagalba. Tai vairuotojai, apskaitininkai, krovikai ir kitų specialybių žmonės, be kurių alus taip ir liktų bravore.

Kavinėms ir barams

Geru Craft alumi mėgautis galima ne tik namuose, privačių vakarėlių metu, bet ir kavinėse, restoranuose, pubuose, baruose ir kitose vietose, kur tik patiekiamas kokybiškas gėrimas.

Bendradarbiaukime!

Mūsų alus pakeis jūsų įstaigos gėrimų asortimentą ir suteiks jūsų lankytojams daugiau emocijų ir, žinoma, šviesos, dėl ko jie norės grįžti pas jus dar ir dar kartą…

Parašykite komentarą