Nauji butai Vilniuje – 4 aspektai, kurie padės pasirinkti būstą Jūsų poreikiams

Planuojate keisti seną būstą ir keltis į naujos statybos butą? Sveikiname. Persikėlimas – daug puikių emocijų sukeliantis etapas. Vis dėlto, ruošiantis žengti šį žingsnį, patariama neskubėti ir naujos statybos butą pasirinkti atsižvelgiant į kelis svarbius aspektus.

Puikiai suprantame, kad pasirinkti butą (ypač jeigu šis – pirmasis) gali būti labai paini užduotis. Neverta rinktis pirmo pasitaikiusio pasiūlymo: verčiau šaltai apmąstyti ir atsirinkti geriausius variantus pagal 4 labai svarbius aspektus.

  1. Pasirinkite Jums patogų mikrorajoną

Nuo to, kokį rajoną pasirinksite, priklauso Jūsų kelionės į darbą trukmė, patogus susisiekimas ir bendra infrastruktūra. Jeigu vertinate gausų pramogų tinklą, patogiai išvystytą viešąjį transportą, patariama rinktis arčiau centro esančius rajonus, kaip Žvėrynas, Naujamiestis, Antakalnis, Šnipiškės, Šiaurės miestelis ar pačią Vilniaus širdį, Senamiestį. Kitus mikrorajonus patariama svarstyti, jeigu lokacija nėra labai svarbi arba ieškote žemesnės kainos buto. Kad ir ką pasirinktumėte, nauji butai Vilniuje nenuvils!

  • Tvirtai apsispręskite dėl buto ploto

Jeigu domina nauji butai Vilniuje, patariama pasvarstyti šiek tiek į priekį (ypač, jeigu planuojate šeimos pagausėjimą), tačiau svarbu aiškiai įsivaizduoti, kiek ploto reikės Jūsų šeimai maksimaliu atveju. Įsigijus per ankštą butą, patirsite diskomfortą, tačiau gerokai per didelis būstas su neišnaudotomis erdvėmis irgi prasta išeitis: tai atsieis didesnes šildymo išlaidas ir butas bus nepraktiškas.

  • Įsigykite būstą, kuris turi aukštą energinę klasę

Nauji butai Vilniuje nėra vienas kitam identiški. Gali skirtis energinė klasė. Kuo ji aukštesnė, tuo būsto izoliacinės savybės patikimesnės, o šildymo išlaidos mažesnės. A, A+ ar A++ klasės butuose dažniausiai įrengta kokybiška rekuperacinė sistema, todėl užtikrinama mikroventiliacija ir švarus oras visais metų laikais, pavyksta išvengti nepatogaus patalpų vėdinimo.

  • Rinkitės patikimą NT įmonę

Nuo to, kokia įmonė atlieka daugiabučio statybą priklauso, kokios medžiagos naudojamos, kokios statybų brigados dirba, kaip užtikrinama statybų ir apdailos kokybė bei visas daugiabučio namo saugumas. Būtent todėl patariama rinktis projektą, kurį atlieka patikima, gerą reputaciją turinti NT bendrovė: tai gali tiesiogiai lemti gyvenimo kokybę ilgiems metams į priekį!

Parašykite komentarą