Dažai plaukams: kokius rinktis šviesintiems plaukams?

plaukai
Photo by Chloe on Pexels.com

Pasirinkus plaukų šviesinimą, jau netrukus galėsite džiaugtis puikiais išvaizdos pokyčiais, tačiau nepamirškite, kad norint gerų rezultatų, reikalingos aukščiausios kokybės plaukų priežiūros priemonės blondinėms. Ką būtina žinoti apie plaukų šviesinimą?

Šviesinimą patikėkite profesionalams

Jeigu planuojate tapti blondine, profesionalūs plaukų dažai ir plaukų stilisto pagalba yra gerokai saugesnis pasirinkimas.

Priemonės, kurias naudoja stilistai, yra labiau koncentruotos: jose yra daugiau veikliųjų medžiagų. Tai leidžia efektyviau ir greičiau pašviesinti plaukus. Tačiau norint teisingai naudoti, reikia aukštesnio lygio įgūdžių ir patirties, todėl plaukų šviesinimą turėtų atlikti profesionalus stilistas.

Namuose naudojami šviesinimo rinkiniai dažniausiai nesuteikia norimo rezultato. Jie paprastai yra mažiau koncentruoti, juose yra mažesnis veikliųjų medžiagų kiekis. Vis dėlto, net ir mažiau koncentruoti dažai plaukams, naudojami namuose gali sukelti žalos. Jeigu neturite patirties dažant plaukus, vis tiek galite juos pažeisti arba suteikti ne tokį atspalvį, kokio norėjote.

Patarimai po plaukų dažymo

1. Rečiau plaukite plaukus. Plaunant plaukus spalva greičiau išbluks, o plaukai gali tapti trapesni ir linkę lūžinėti: net geriausios plaukų priežiūros priemonės blondinėms čia nepadės. Taigi, kad šviesių plaukų priežiūra būtų optimali, neplaukite plaukų per dažnai – rekomenduojame plauti ne daugiau kaip 2–3 kartus per savaitę.

2. Pasirinkite gerą šampūną šviesiems plaukams. Tai ne mažiau svarbu nei dažai plaukams: kad spalva ilgai išliktų puiki, reikalingos profesionalios plaukų priežiūros priemonės blondinėms.

Galite išbandyti violetinės spalvos šampūną, kuris apsaugos nuo nepageidaujamų geltonų ar oranžinių atspalvių: jei pastebėjote, kad jūsų plaukuose atsirado nepageidaujamų tonų, pakeiskite blondinės šampūną tokiu, kuriame yra gausu violetinių pigmentų. Tai padės pakoreguoti plaukų spalvą, atkurs šaltesnį atspalvį.

Kodėl violetinė spalva? Taip yra dėl to, nes dažai plaukams susideda iš raudonos, geltonos ir mėlynos spalvos pigmentų. Mažesnės mėlynos dalelės greičiausiai išnyksta plaunant plaukus, todėl dažyti šviesūs plaukai įgauna oranžinį atspalvį. 

Profesionaliame šampūne esantys violetiniai arba purpuriniai pigmentai kompensuoja šį praradimą, todėl kelis kartus per savaitę naudokite purpurinį šampūną kartu su įprastomis priemonėmis.

Nepamirškite, kad šis šampūnas gali sausinti plauką, todėl pasirūpinkite geromis kaukėmis ir kondicionieriais, kurie pamaitins, sudrėkins plaukus.

Parašykite komentarą