Ką žmonės kalba apie miegą

patalynė

Nuostabios lovatiesės, patogios pagalvės, aukštos kokybės ir komforto nestokojančios antklodės… Tokia yra šiuolaikinė patalynės pasiūla. Ir tai puiku, mat kiekvienas galime išsimiegoti kuo geriau, jei lova ir patalai atitinka poreikius.

Kur galima pasižiūrėti, išsirinkti ir nusipirkti kokybišką patalynę? Šiuo klausimu https://tavosapnas.lt/ būtų tikslingas variantas, nes čia, galima sakyti, asortimentas skirtas puikiam miegui. O ir pavadinimas, kaip jau pastebėjote, sufleruoja apie sapnus.

Kas kalbama apie miegą

Žmonės apie miegą kalba įvairius dalykus. Pavyzdžiui, nepailsėjus sakoma „ne ta koja iš lovos išlipęs“. Jei kolega susiraukęs, tarstelite: „Gal ne ta koja iš lovos išlipai?“ Tokių situacijų – begalė. Tai reiškia keletą dalykų:

1. Miegas – svarbus visiems. Nepriklausomai nuo to, ar jums dabar 20, ar 50 (ar 18, ar 38…), vis vien nakties poilsis yra labai reikšmingas (dešimt kartų labai, šimtą kartų labai).

2. Miegas – ne tik biologinė būsena, bet dalykas, skatinantis kurti patarles ir apskritai paslaptingas.

3. Nakties poilsį gretiname su nuotaikingumu, su produktyvumu.

Neretai poilsis siejamas su darbu. Tikima, kad gerai naktį pailsėjus bus galima dieną kibti į darbus. Žinoma, ne visada pavyksta greitai užmigti. Kartais būna ir taip, kad prabudus naktį nebeišeina užmigti. Arba nueinama gulti vėlai ir ryte sunku keltis.

Gali pasirodyti, kad nėra tokio dalyko kaip visapusiškai geras miegas. Tai per vėlai nueinama gulti, tai per anksti atsikeliama. Tačiau akivaizdu, kad komfortiška patalynė padeda sklandžiau pailsėti. Be abejo, įtakos turi ir būsena. Jei atsigulę neduodame sau ramybės ir vis svarstome, mąstome, dar kartą permąstome įvykius ir klausimus, tuomet sunku tikėtis, kad užmigsime.

Pavyzdžiui, jei žmogus nori užmigti, bet galvoje kirba šimtai minčių, kažin ar pavyks lengvai sudėti bluostą. Nesutvarkyta buhalterija, nepaskambinta klientui, pamiršta nuvežti kompiuterį į taisyklą, reikia pratęsti mašinos draudimą, reikia nepamiršti nupirkti vaikui naują striukę, reikia to, reikia ano…

Gal ne veltui patariama iki miego bent kiek laiko nedirbti, o nuėjus į lovą nebesinaudoti telefonu. Darbo dieną ir nakties poilsį turi skirti tam tikras laiko tarpas. O jei dirbame, dirbame, dirbame ir užsibūname ilgai, gali būti, jog sunkiai užsnūsime, nors ir esame pavargę, nors laikas ir vėlus.

Šiaip ar taip, su puikia patalyne malonūs sapnai aplanko dažniau – argi ne tiesa?

Parašykite komentarą